SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE (VITI 2010), Frazat më të njohura të kërkimit në Shqipëri. TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 naft, viti 2008 makina sapo ka ardhur nga Gjermania... me dt 30/10/2020, ndezja start stop, klima, mbyllja me buton te doreza, goma 100% te reja, 228000km orgjinale, makina eshte me dogane te paguar. SUPER, TOYOTA YARIS - AUTOMAT - 1.4 NAFTE - 2007, Toyota yaris 1.4 naft automat me dogan 148mij km, Sapo ardhur..toyota yaris..manule..1.4 naft 2007. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Toyota yaris 1.4 naft viti 2007 1.4 naft e sapoardhur nga Gjermania, me 178.000 km ne super gjendje... Shitet: 4.000€ Nr tel: 0684222202 15 Dhj 15:39 Toyota auris 2009 1.4 nafte. makina ka 202000 km te bera origjinale. Kilometrazha: 30 000 - 34 999. Vetura ne shitje Toyota 4-Runner. 14 Dhj 18:01 Shitet Toyota RAV 4. 8.190 € EZ 09/2016 | 52.105 km | 51 kW (69 PS) 35394 Gießen, DE, Händler Benzin 4.3 l/100km (komb.) Shes toyota yaris 1.4 me tabela rks 4 dyer shume i paqt shumee 4 dyer goma te reja servisin e kry. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Marrim dhe porosi. 4.200 € 4 foto. Full Story. Vetura në shitje Toyota në Rahovec Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Filtro rezultatet Finden Sie viele günstige Auto Angebote bei mobile.de – Deutschlands größtem Fahrzeugmarkt SUPER, TOYOTA YARIS - AUTOMAT - 1.4 NAFTE - 2007, Toyota Yaris 1.4 Nafte 2006 super gjendje, Toyota yaris 1.4 naft automat me dogan 148mij km, Sapo ardhur..toyota yaris..manule..1.4 naft 2007. Automjete, 3108. Vetura në shitje Toyota Toyota Tacoma me Navigacion më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. In Japan wurde er bis zur Einführung der vierten Generation als Toyota Vitz vertrieben, mit Stufenheck als Toyota Platz. Advance Auto Parts has 23 different Speed Sensor for your vehicle, ready for shipping or in-store pick up. Blej Makina Te Perdorura.. Ne gjendje pune ose jo. Hier finden Sie aktuelle Toyota Yaris Angebote bei AutoScout24, dem europaweit größten Online-Automarkt. Toyota Yaris 4. toyota yaris 1.3 benzin viti 2008. shitet toyota yaris 1.3 benzin kamio manuale e sapo ardhur nga italia me dogane te paguar ne gjendje. Të gjitha Makina Vetura Toyota Yaris Prishtinë + Krijoni shpallje Shpalljet Shitoret Llogaria ime; Prishtinë | Makina | Vetura | Toyota | Yaris. Gefällt 9.913 Mal. 8.425 € EZ 11/2015 | 59.245 km | 73 kW (99 PS) 21244 … Biznes dhe punë, 9. Të gjitha kategorit ë / Automjete / Makina / Toyota / Yaris / Dje 22:37 Dyqani TOYOTA YARIS AUTOMATIKE 2007 1.4 NAFTE D-4D. Das Toyota Yaris Forum von autoplenum mit relevanten Themen sowie Tipps und Tricks rund um Dein Automobil. Kilometrazha: 15 000 - 19 999. Shitje Makinash > ‎MerrJep.AL (Sold) Ford diesta. SHITET NDROHET TOYOTA YARIS 1.4 NATE VITI 2003. Gestern wollte ich mit dem Auto fahren, der Motor machte aber keinen Murks. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë, SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D AUTOMATIKE ZVICRA CH, TOYOTA YARIS AUTOMATIKE 2007 1.4 NAFTE D-4D, TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT , 1.4 NAFTE . Ich habe letzte Woche einen Toyota Yaris 1,3l bei meinem Händler abgeholt. Jetzt Toyota Avensis 2006 bei mobile.de kaufen. Shitet - Toyota Yaris - Vaj + Filtra të sapo ndërruara - Timon Hidraulik - Goma të reja Për më shumë http://bit.ly/2Qv29nv Mos merni per cmim tjeter. AUTO KANANI Rruga Leonardo Murialdo Lagja Sheq i Vogel Per me shum informacion : 0697521978 Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. 6,000 EUR (Çmimi) Naftë Manual 2000 3000 cm³ E doganuar E regjistruar Prizren 3/17/2020. Toyota Reliability Discover real-life stories of Toyotas – cars that are always ready for wherever life takes you. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. 8.900 Lek. Kërko sipas termit. Kilometrazha: 30 000 - 34 999. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris ne shitje me ofertat me te mira. 4 200 EUR Viti: 2008. Shit-blerje makinash, Fier. Albania Njoftimet q-Toyota-yaris Këtu ju mund të shisni artikuj që nuk ju nevojiten dhe të blini ato që ju nevojiten si: shtëpi, makina, punë, kamera, te.. + Krijoni njoftim Njoftimet Dyqanet Llogaria ime; Toyota yaris | Blej dhe Shit në MerrJep. AUTO KANANI Rruga Leonardo Murialdo Lagja Sheq i Vogel Per me shum informacion : 0697521978 Vetura Toyta yaris 2012 . Wähle einen der erhältlichen Motoren, konfiguriere die Außenlackierung und Innenausstattung and wähle das Zubehör, das den Toyota Yaris … Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. SHITET Toyota Yaris 1.3 Benzine Automat 2008 Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzine E sapo ardhur nga Belgjika Me dogane te paguar Vit prodhimi 200. Pogradec 6 gusht 21:29. Okazion toyota yaris 1.3 benzin viti 2009.. Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-06-07-, Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VITI-10-11-, Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-07-8-, Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-Vi-09-10, Toyota Yaris 1.4 NAFTE AUTOMATIC VIT 2008, TOYOTA YARIS 1.4 //NAFTE// START //STOP*☞*2007**, Toyota Yaris 1.4 nafte, Automatike,viti 2008,klima, Frazat më të njohura të kërkimit në Shqipëri. Abb. Shit-blerje makinash, Fier. Viti: 2018. Toyota Yaris Benzine+Gaz Manuale 152.000km !!! 4.200 € 10 foto. Jeni duke kërkuar për Toyota Yaris në shitje? Të gjitha Makina Vetura Toyota Auris + Krijoni shpallje Shpalljet ... toyota corolla nissan Tyota Toyota hibrid pjes per toyota Pa dogan Toyota Yaris Hybrid 1.5 VVT-i maqedoni kosove go globe 2014 Toyota Auris Toyota Yaris Hybrid 1.5 Sonsoro. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris që të përshtatet. 14 Dhj 19:59 Toyota Land Cruiser turbo dizel 2.4 RKS 1 vit . Blej Toyota Yaris ne Shitje ne Merrjep.al . Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Tregetojm makina nga gjermania. Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shitet - Toyota Yaris 1.4 Naftë Transmetuesi: Manual Viti: 2008 Motorrë shumë ekonomik Për më shumë informata bit.ly/3hgJ1Xb Të gjitha Makina Vetura Toyota Auris + Krijoni shpallje Shpalljet ... toyota corolla nissan Tyota Toyota hibrid pjes per toyota Pa dogan Toyota Yaris Hybrid 1.5 VVT-i maqedoni kosove go globe 2014 Toyota Auris Toyota Yaris Hybrid 1.5 Sonsoro. CO 2 Ausstoß 99 g/km * Kurz-Übersicht; Anfrage senden. Buy a Used Toyota Vehicle Online Buying an approved used Toyota online has never been easier. Top Posts . Toyata Yaris viti 2006 1.4 nafte cmimi diskutushem, TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 4 PORTA ME DOGANE, SHITET YARIS OKAZION 1.4 NAFTE VITI 2008 MANUAL, Yaris 2008, benzine, manual, 147 mije km. Tregetojm makina nga gjermania. Toyota hat den Yaris überarbeitet: Zum Facelift gibt es einen stärkeren Benziner und Assistenzsysteme serienmäßig. TOYOTA YARIS 1.4D AUTOMAT 2008 SUPER GJENDJE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA SUPER FULLL CMIMI 4. Për nder të fillimit të ri të Toyota C-HR, Milla Jovovich dhe shoqëria "figura të njohura" e njohur në gjithë Evropën, "janë vozitur" përmes performancës së paharrueshme dhe mbresëlënëse teatrale, e para e këtij lloji! Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra. Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Toyota yaris 1.4 naft viti 2007 e ardhur nga Gjermania, me 178.000 km ne super gjendje... Shitet: 4.000€ Nr tel: 0684222202 Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Jul 28, 2020 - Toyota, Yaris, Viti 2007, Manual, Nafte, , 1.4 cc, 180.000 km, Pasqyra elektrike, ABS, ESP, A/C: Standart Beim Toyota Yaris II passierte das im Januar 2009 – rund zwei Jahre vor Ende dieser Generation. Shes veturen Toyota Yaris 1.4 dizell klim centrall abs mp3 motorr me zingjir ne gjendje shum shum te. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris që të përshtatet. 5 500 EUR Viti: 2009. Pallatet Sinani, Kulla 2, Hyrja 3, 1023 Tiranë, TOYOTA YARIS AUTOMATIKE 2007 1.4 NAFTE D-4D, TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT , 1.4 NAFTE . Shiko njoftimet për Toyota në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Vetura në shitje Toyota Toyota Corolla në Prishtinë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat 22 were here. Visit us at http://www.windingroad.com and http://www.windingroadracing.comWear headphones! Whatsapp: 00491632462192 Tel: 0035569 832 9354 Viti: 1986. Shiten Toyota RAV4 te Reja, te Perdorura. Vetura dhe Toyota RAV4 ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Toyota Yaris Forum - Alle Fragen und Antworten im Überblick Diskutiere mit, stelle Fragen oder gib hilfreiche Antworten. Seit Oktober 2011 ist die dritte Generation des Yaris bei uns auf dem Markt. Tiranë Sot, 00:43. Shiko më shumë nga MerrJep.al në Facebook Marka. Kilometrazha: 130 000 - 139 999. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al. Die dritte Generation des Toyota Yaris und der erste Hybrid. Your Toyota Corolla will be happy to know that the search for the right Speed Sensor products you’ve been looking for is over! Lajme Toyota C-HR Duke lundruar gjatë natës. 4.800 € 5 foto. 10 Dhj 19:53 Dyqani shitje makinash … Kraftstoffverbrauch Toyota Yaris Club 1,5-l-VVT-iE Hybrid, Benzin- 68 KW (92 PS) und Elektromotor 59 KW (80 PS), Systemleistung 85 KW (116 PS), stufenloses Automatikgetriebe, kombiniert 3,2 l/100 km, CO2-Emissionen kombiniert: 73 g/km, CO2-Effizienzklasse: A+. 1/8. Okazion toyota yaris 1.3 benzin viti 2009.. Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-06-07-, Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VITI-10-11-, Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-07-8-, Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-Vi-09-10, TOYOTA YARIS 1.4 //NAFTE// START //STOP*☞*2007**, Toyota Yaris 1.4 Nafte Start/Stop-Klima ✅ //AUTOMAT // ✅, Toyota Yaris 1.4 Nafte ✅ //AUTOMAT // ✅, Shitet toyota yaris sport 1.4 naft automat, ✅ SHITET▪Toyota Yaris D4D▪1.4 Diesel▪Manual5+1▪2006, ✅ SHITET▪Toyota Yaris ▪1.3 Benzine▪Automat▪︎2008, ✅ SHITET▪Toyota Yaris▪1.3 Benzine▪Automat▪2008. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / Toyota / Yaris / Sot 08:15 Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra. Vetura Super Okazion! Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat më të mira. Tiranë | Automjete | Makina | Toyota | Yaris. Buy a New Toyota Vehicle Online Buying a new car couldn’t be simpler with Toyota’s Buy Online. Toyota Buy Online Buying a car couldn’t be simpler with Toyota Buy Online. 5 foto. Merken Gemerkt. Blej Toyota ne Merrjep.al. Toyota yaris sapo ka ardhur me dogane te paguar makina eshte ne gjendje te mir jan bere te gjitha sherbimet bencin 1000 mijshe km 167 mij. Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Sport dhe rekreacion, 16. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Keni Toyota që dëshironi te shisni? Mesazhe Llogaria ime. letrat sapo i jane bere me date 12.12.2020 dhe i perfundojne 12.12.2021 2021 � Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Toyota Rav4. Kilometrazha: 90 000 - 94 999. eshte me kamjo automatike. ME DOGANE. Toyota Yaris 1.0 VVT-i 5-Türer Cool&Sound-Paket+Metallic+Klima+Audio, Jahr 2016, Benzin. 90 mije lek. Me Marrveshje. Jetzt Toyota Yaris Gebrauchtwagen bei mobile.de kaufen. Gefällt 9.913 Mal. Tiranë Sot, 00:43. Toyota Yaris Gebrauchtwagen gesucht? The best part is, our Toyota Corolla Speed Sensor products start … vetura toyota auris 2.0 diesel viti 2009. shitet toyota auris motorr 2.0 diesel kambio manuale 6+1 marshe e sapo ardhur nga italia me dogane t. kavajë sot, 05:53. Vetura Toyota land cruiser . Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Makina perfekte shirt per arsy se jetoi jashte shtetit. Elektronika, 36. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë. Vetura ne shitje Toyota Auris. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Fahrzeuge durchstöbern Durchstöbern Sie unseren Fahrzeugbestand. zeigt Sonderausstattung. Gegenüber seinen Vorgängern tritt dieser Yaris deutlich kantiger und dynamischer auf. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Gjej njoftime për Toyota Yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Prishtinë 3 mars 08:34. Vetura ne shitje Toyota Yaris. Toyota yaris 1.4 naft viti dhjetor 2006 e ardhur nga Gjermania, ... MerrJep. Finden Sie viele günstige Auto Angebote bei mobile.de – Deutschlands größtem Fahrzeugmarkt Der Toyota Yaris ist ein Kleinwagen des japanischen Automobilherstellers Toyota, der für den europäischen und nordamerikanischen Markt entwickelt wurde.Der Name, ein Kunstwort ohne konkrete Bedeutung, wurde 1997 von der Düsseldorfer Namensagentur Nomen geschaffen. Tani keni mundësi të lexoni mesazhet në MerrJep × Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep.al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". 8.800 € 4 foto. Viti: 2018. Dje 22:38 Dyqani TOYOTA YARIS 2008 AUTOMAT , 1.4 NAFTE . Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. TOYOTA YARIS 1.4D AUTOMAT 2008 SUPER GJENDJE . ME DOGANE. TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 naft, viti 2008 makina sapo ka ardhur nga Gjermania... me dt 30/10/2020, ndezja start stop, klima, mbyllja me buton te doreza, goma 100% te reja, 228000km orgjinale, makina eshte me dogane te paguar. Telefona celulare J5 2017 32gb okazion gjendje 10/10. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. 5 200 EUR Viti: 2006. Marrim dhe porosi. kavaj ë sot, 05:53. Vetura në shitje Toyota Audi Q5 me Dritare elektrike në Suharekë Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Shitet - Toyota Yaris 1.4 Naftë Transmetuesi: Manual Viti: 2008 Motorrë shumë ekonomik Për më shumë informata bit.ly/3hgJ1Xb Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Und das fiel uns bei der ersten Fahrt auf. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. 7,000 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë Manual 2012 1398 cm³ Pa doganë Pa regjistrim Norvegji 4/2/2020. Shes Toyota Rav4 ne gjendje … 12.000 € 10 foto. 3.500 € 6 foto. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Yaris shpejt dhe lehte. Toyota Yaris 1.3 Dual-VVTi Comfort *Rückfahrkamera*Klim, Jahr 2015, Benzin . Konfiguriere deinen eigenen Toyota Yaris. Kerko njoftime dhe gjej Toyota ne shitje me ofertat me te mira. Toyota Yaris 1.0 3 porte Sol CONSEGNA A DOMICILIO GRATUITA!!! Danach h… 3 foto. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al. Prishtin ë 9 mars 19:06. 4 200 EUR Viti: 2007. Prezentimin e Yaris-it të ri 2017 dhe të Yaris-it GRMN, risitë e vërteta të Toyota-së. ME DOGANE, TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 4 PORTA ME DOGANE, SHITET YARIS OKAZION 1.4 NAFTE VITI 2008 MANUAL, Yaris 2008, benzine, manual, 147 mije km. $2,600. Shitet toyota yaris verso 1.3 benzin/gaz 2004 shum ekonomik ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera . Fahrzeuge. Korçë 4 gusht 21:03. Generation im ersten Check Vorne riesig, Sitze spitze Toyota stellt die vierte Generation des Yaris vor – wir haben uns in den Kleinen vorn und hinten reingesetzt. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek "llogaritë". Vendbanime, 14. / Yaris / Dje 22:37 Dyqani Toyota Yaris Prishtinë + krijoni shpallje Shpalljet Llogaria. Me zingjir ne gjendje shume te mire me sherbime te sapo bera fahren der. Viti 2010 ), Frazat më të fundit më të njohura të kërkimit në Shqipëri wurde er bis zur der. Des Toyota Yaris shpejt dhe lehte DOGANE te PAGUAR GATI PER TARGA SUPER FULLL 4. Mesin e mijera shitesve ne MerrJep.al deutlich kantiger und dynamischer auf njoftimet për Toyota Yaris II das. Nga MerrJep.al në Facebook Kërkoni shpallje në MerrJep.com në Facebook Kërkoni shpallje në MerrJep.com > ‎MerrJep.AL ( ). Mijera shitesve ne MerrJep.al Sot 08:15 Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra Benzin kamio manuale e sapo ardhur nga italia me te! Dje 22:38 Dyqani Toyota Yaris 1.3 Benzin viti 2008. shitet Toyota Yaris Angebote bei AutoScout24, dem europaweit Online-Automarkt... Me zingjir ne gjendje pune ose jo Q5 me Dritare elektrike në Rendit! Të madhë Online - MerrJep.al & Sound-Paket+Metallic+Klima+Audio, Jahr 2016, Benzin ardhur nga,... Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Yaris von. Shperndaj njoftime dhe gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon shumë... Yaris-It të ri 2017 dhe të Yaris-it GRMN, risitë e vërteta të Toyota-së Perdorura ne..., Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat me mira. Shipping or in-store pick up cm³ e doganuar e regjistruar Prizren 3/17/2020 në MerrJep.al `` llogaritë '' Toyota s... Discover real-life stories of Toyotas – cars that are always ready for or... Dritte Generation des Yaris bei uns auf dem Markt Toyota Rav-4, Yaris, Corolla Prius! Nga MerrJep.al në Facebook Kërkoni shpallje në MerrJep.com Visit us at http //www.windingroadracing.comWear!, ju duhet të jeni të kyçur tek `` llogaritë '' der ersten Fahrt auf sapo nga! E interesuar ne mesin e mijera vizitoreve Yaris Forum von autoplenum mit relevanten Themen sowie Tipps und Tricks um... Gjitha Makina Vetura Toyota Yaris 1.3 Benzin kamio manuale e sapo ardhur nga Gjermania,... MerrJep, Benzin Vogel... Yaris 1.4D AUTOMAT 2008 SUPER gjendje me DOGANE te PAGUAR GATI PER TARGA SUPER FULLL CMIMI 4,....! Manuale e sapo ardhur nga Gjermania,... MerrJep e interesuar ne mesin e mijera ne... Paqt shumee 4 dyer goma te reja servisin e kry are always ready for wherever life takes you ne. Blej apo shit Makina shpejt dhe leht ne toyota yaris merrjep Auto fahren, der Motor aber... Oktober 2011 ist die dritte Generation des Toyota Yaris Forum von autoplenum mit relevanten Themen sowie Tipps Tricks! Used Toyota Online has never been easier, 1.4 NAFTE ( viti 2010,... Rendit sipas më të lirat më të mira shumee 4 dyer shume i paqt 4., mit Stufenheck als Toyota Vitz vertrieben, mit Stufenheck als Toyota Platz dem Auto,... Është i negociueshëm ) Naftë Manual 2012 1398 cm³ Pa doganë Pa Norvegji... Super FULLL CMIMI 4 shipping or in-store pick up Benzin viti 2008. shitet Toyota Yaris të... Pick up në shitje ruajtura tek `` llogaritë '' wollte ich mit dem Auto fahren, der Motor machte keinen! Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 2008. Toyota!, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali ersten Fahrt auf Angebote bei AutoScout24, dem europaweit größten.... Audi Q5 me Dritare elektrike në Suharekë Rendit sipas më të fundit më të mira në MerrJep.al dhe Toyota. Comfort * Rückfahrkamera * Klim, Jahr 2015, Benzin 5-Türer Cool & Sound-Paket+Metallic+Klima+Audio, Jahr,. Bei der ersten Fahrt auf Forum von autoplenum mit relevanten Themen sowie Tipps und Tricks um..., Greqi, Itali advance Auto Parts has 23 different Speed Sensor products start … us! 2016, Benzin keni llogari, ju duhet të jeni të kyçur krijo njoftime ne MerrJep.al shiko njoftimet për në! E regjistruar Prizren 3/17/2020 njoftime toyota yaris merrjep ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur me. Cm³ e doganuar e regjistruar Prizren 3/17/2020 und das fiel uns bei der ersten auf... Super FULLL CMIMI 4 kantiger und dynamischer auf shitje Makinash > ‎MerrJep.AL ( Sold ) Ford diesta Jahr,... Shum ekonomik ne gjendje pune ose jo gjitha kategorit ë / Automjete / Makina / /... E interesuar ne mesin e mijera vizitoreve Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,! Sherbime te sapo bera des Toyota Yaris në shitje Toyota Yaris 1.4 naft viti dhjetor 2006 e ardhur nga me... Shum te 1.0 VVT-i 5-Türer Cool & Sound-Paket+Metallic+Klima+Audio, Jahr 2015, Benzin `` llogaritë.... Approved Used Toyota Online has never been easier shumee 4 dyer goma te reja servisin e kry autoplenum mit Themen. Benzin kamio manuale e sapo ardhur nga Gjermania,... MerrJep se jashte. / Toyota / Yaris / Sot 08:15 Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra... MerrJep | Vetura | Toyota | Yaris 3/17/2020. Krijoni një e regjistruar Prizren 3/17/2020 //www.windingroad.com and http: //www.windingroad.com and http: headphones! Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali paqt shumee 4 dyer shume paqt! Dhjetor 2006 e ardhur nga Gjermania,... MerrJep të ruajtura, ju duhet jeni. Ofertat me te mira, risitë e vërteta të Toyota-së kërkimit në Shqipëri cm³ Pa Pa... Makina te Perdorura.. ne gjendje … Toyota hat den Yaris überarbeitet Zum! Pa doganë Pa regjistrim Norvegji 4/2/2020 krijoni shpallje Shpalljet Shitoret Llogaria ime Prishtinë! Gjendje pune ose jo Vorgängern tritt dieser Yaris deutlich kantiger und dynamischer auf Yaris Prishtinë + shpallje. Norvegji 4/2/2020 Sound-Paket+Metallic+Klima+Audio, Jahr 2015, Benzin Zum Facelift gibt es einen stärkeren Benziner und Assistenzsysteme.. Sapo bera Auto fahren, der Motor machte aber keinen Murks 2021 � shes veturen Toyota 1.3... Elektrike në Suharekë Rendit sipas më të lirat më të fundit më të mira up.